Organizacja imprez okolicznościowych

Ważne wydarzenie w Twoim życiu zbliża się wielkimi krokami, a Ty nie masz czasu, żeby przygotować przyjęcie? A może organizacja urodzin, komunii czy ślubu i wesela spędza Ci sen z powiek ze względu na mnogość spraw do załatwienia? Nie wiesz od czego zacząć? Skontaktuj się ze mną! Jestem doświadczonym konsultantem ślubnym oraz organizatorem urodzin, przyjęć komunijnych, jak i innych uroczystości! Wspólnie z gospodarzami imprezy tworzymy piękne wspomnienia, a zaproszeni goście długo wspominają przygotowane z moją pomocą wydarzenie.

Jeśli potrzebujesz więc profesjonalnego wsparcia w przygotowaniach do Wielkiego Dnia, sprawdź, co mogę Ci zaproponować i umów się ze mną na niezobowiązujące spotkanie!

Organizacja ślubu i wesela, komunii, urodzin lub innego przyjęcia z So Fun!

Każda uroczystość jest inna i wymaga podjęcia innych działań. Organizacja ślubu i wesela, jak i komunii czy urodzin rządzi się swoimi prawami, a każdy chce celebrować te wydarzenia w inny sposób – w innym miejscu, w innym gronie i z innymi atrakcjami. Moim zadaniem jako organizatora czy konsultanta ślubnego jest więc przygotowanie przyjęcia tak, by zrealizować zamysł gospodarza i zadbać o doskonałą atmosferę.

Nawet przy stosunkowo niewielkim budżecie możemy wyczarować niezapomniane wydarzenie. Dzięki mojemu doświadczeniu, znajomości aktualnych trendów i przede wszystkim sprawdzonych usługodawców z Gdańska i innych części Trójmiasta, sprawię, że przyjęcie będzie spełnieniem Twoich marzeń i oczekiwań. Ze mną niemożliwe stanie się możliwe, a Ty będziesz cieszyć się okresem przygotowań i bez obaw będziesz wyczekiwać terminu uroczystości!

5 kroków do wymarzonego przyjęcia

  1. Skontaktuj się ze mną mailowo lub telefonicznie.
  2. Spotkajmy się, by omówić, czego oczekujesz od przyjęcia.
  3. Zapoznaj się z moimi propozycjami.
  4. Czerp radość z przygotowań, zostawiając załatwianie formalności mi.
  5. Ciesz się swoim wymarzonym przyjęciem!

Jako konsultant ślubny oraz organizator urodzin, komunii i innych uroczystości zamieniam okres przygotowań w czystą przyjemność!

Organizacja komunii

Jest to pierwszy sakrament przyjmowany przez dziecko świadomie, dlatego warto w odpowiedni sposób uczcić tę uroczystość! Organizacja komunii w natłoku spotkań katechetycznych może sprawić jednak sporo problemów, szczególnie jeśli chcecie celebrować to wydarzenie w szerokim gronie. Przyjęcie, w zależności od Waszego życzenia, mogę przygotować zarówno w lokalu, jak również w Waszym domu lub ogrodzie.

Organizacja urodzin

Każdy kolejny rok to okazja do świętowania! Na szczególną oprawę zasługuje jednak 18-stka, czy okrągłe urodziny – 30-ste, 40-ste lub 50-te. Organizacja urodzin, szczególnie dla dużej liczby gości, to prawdziwe wyzwanie logistyczne, dlatego warto powierzyć przygotowania specjaliście. Znam wiele restauracji i innych lokali idealnych na tę okazję, a także chętnie wyręczę Cię w szukaniu cukierni czy dobrego DJ-a.

Organizacja ślubu i wesela

Ten wyjątkowy dla Was dzień zasługuje na równie wyjątkową oprawę, która podkreśli Waszą miłość i odzwierciedli Wasze charaktery. Organizacja ślubu i wesela może jednak przysporzyć narzeczonych o ból głowy, dlatego przygotowania i załatwianie formalności warto oddać w ręce doświadczonego wedding plannera. Z moją pomocą będziecie miło wspominać ten okres, a ceremonia i przyjęcie przebiegną zgodnie z planem!

Konsultant ślubny

Chętnie doradzę Wam przy wyborze dekoracji sali czy kościoła, a także znajdę dla Was idealny zespół muzyczny lub DJ-a. Jako konsultant ślubny mogę zająć się kompleksową organizacją ślubu i wesela bądź też skupić się na jednym czy kilku aspektach przygotowań. Abyście mogli cieszyć się każdą chwilą tego najważniejszego w Waszym życiu dnia, chętnie podejmę się też koordynacji przebiegu ceremonii oraz przyjęcia.