Konsultant ślubny

Bez względu na to, czy słowa przysięgi małżeńskiej chcecie wypowiedzieć w Kościele czy w obecności urzędnika USC, a przyjęcie planujecie na sali lub w plenerze, okres przygotowań będzie wymagał od Was poświęcenia wiele czasu, a także podjęcia licznych, mniej lub bardziej przyjemnych decyzji. Abyście miło wspominali czas narzeczeństwa oraz samej organizacji ślubu i wesela, zaufajcie mojemu doświadczeniu w roli konsultanta ślubnego.

Moim zadaniem jako wedding plannera jest doradzanie Wam na każdym etapie przygotowań, podsuwanie najlepszych rozwiązań i przede wszystkim zdjęcie z Was pełnej odpowiedzialności za załatwianie formalności i pilnowanie harmonogramu prac. Moim zadaniem jest więc wzięcie nieprzyjemnych obowiązków na siebie, żebyście czerpali z tego czasu wszystko co najlepsze, a dzień zaślubin był najpiękniejszym dniem Waszego życia! By był on odzwierciedleniem Waszych najskrytszych marzeń i potrzeb.

Jako konsultant ślubny przygotowuję uroczystości na terenie Gdańska, jak również całego Trójmiasta oraz okolic.

Dlaczego warto powierzyć organizację ślubu i wesela konsultantce So Fun?

Angażując mnie jako konsultanta ślubnego, organizacja wesela, jak i ceremonii zaślubin przebiega sprawnie, a wszystkie nieprzyjemne sytuacje omijają Was. Jednocześnie nie tracicie absolutnie kontroli nad przebiegiem prac, macie stały wgląd w wydatki, a ostateczna decyzja zawsze należy do Was. To będzie Wasz Dzień, więc wszystko musi odpowiadać Waszym potrzebom i oczekiwaniom.

Zarówno zakres moich obowiązków, jak również styl uroczystości oraz wysokość Waszego budżetu na ten cel możemy omówić podczas niezobowiązującego spotkania zapoznawczego bądź też telefonicznie lub mailowo.

Zaoszczędźcie sobie stresów – cieszcie się narzeczeństwem, a sprawy związane z organizacją ślubu i wesela złóżcie w moich rękach!