Obchody rocznicy ślubu

Miłość należy celebrować każdego dnia! Na szczególnie wyjątkową oprawę zasługują jednak obchody rocznicy ślubu – i nie ważne, czy od powiedzenia sobie sakramentalnego „Tak” minął rok czy w najbliższym czasie będziecie świętować złote gody. Jeśli chcecie uczcić ten dzień w wyjątkowy sposób, w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół, z radością pomogę Wam w organizacji uroczystości.

Wyjątkowe obchody rocznicy ślubu z So Fun

Organizacja obchodów rocznicy ślubu zależy przede wszystkim od tego, gdzie i w jakim gronie chcecie świętować swój jubileusz. Wasze przyjęcie możemy zorganizować zarówno w restauracji bądź innym lokalu w Gdańsku czy innej części Trójmiasta, jak również w Waszym domu lub ogrodzie. To Wy decydujecie, czy ma to być uroczysty obiad z tortem, czy chcecie bawić się ze swoimi gośćmi przy muzyce, a po zmroku oglądać pokaz fajerwerków na Waszą cześć.

Moim zadaniem jako organizatorki obchodów rocznicy ślubu będzie spełnienie Waszych marzeń – znalezienie odpowiednich usługodawców, a także przygotowanie dekoracji czy dodatkowych atrakcji.

Przyjęcie – niespodzianka

Bardzo miłym gestem ze strony dzieci czy wnuków będzie organizacja obchodów rocznicy ślubu ich rodziców lub dziadków. Jeśli więc zbliża się jubileusz pożycia małżeńskiego najbliższych Ci osób, zrób im niespodziankę! Wspólnie przygotujemy przyjęcie, które doskonale odda charakter tego dnia!

Odnowienie przysięgi małżeńskiej

Jeżeli z okazji nadchodzącej rocznicy ślubu chcecie odnowić również przysięgę małżeńską, to doskonała okazja do spełnienia niezrealizowanych za pierwszym razem marzeń czy przypieczętowania swoich uczuć w obecności dzieci.

Wspólnie możemy zorganizować wspaniałe przyjęcie, jak również odnowienie przysięgi w plenerze – w obecności duchownego, urzędnika bądź celebranta ślubów humanistycznych. To w jaki sposób chcecie ponownie wypowiedzieć słowa przysięgi małżeńskiej zależy od Was – ja zajmę się organizacją uroczystości i przyjęcia, by w pełni odzwierciedlały Waszą miłość i Wasze charaktery oraz spełniały Wasze najśmielsze marzenia!