Organizacja komunii

Przyjęcie po raz pierwszy tego sakramentu to bardzo ważne wydarzenie w życiu dziecka i całej rodziny. Poza duchowym przygotowaniem do uroczystości warto z wyprzedzeniem pomyśleć także o drobnym poczęstunku lub przyjęciu, na które zaprosicie wszystkich gości towarzyszących Waszemu dziecku w tej wyjątkowej mszy świętej.

Organizacja I Komunii Świętej bez stresu z So Fun!

Powierzając organizację komunijnego przyjęcia profesjonaliście, całą swoją uwagę będziecie mogli poświęcić najważniejszej tego dnia osobie – Waszemu dziecku, które po raz pierwszy w pełni będzie uczestniczyć w Eucharystii. Po zakończeniu mszy nie będziecie musieli martwić się także o przygotowanie obiadu czy dopilnowanie kwestii tortu. Wszystko będzie dopięte na ostatni guzik, za Was.

W natłoku spraw związanych z organizacją komunii w samym kościele, jak i z wewnętrznym przygotowaniem dziecka do spotkania ze Zmartwychwstałym Jezusem, może zabraknąć Wam po prostu czasu na znalezienie fajnego lokalu z wolnym terminem czy zamówienie smacznego tortu.

Bardzo dobrze znając branżę i trójmiejski rynek, bez problemu znajdę dla Was idealnych usługodawców, którzy przygotują smaczny posiłek czy uwieczną na fotografiach wszystkie ważne tego dnia chwile.

Zamiast dokładać sobie pracy i stresu, zgłoście się do mnie i pozwólcie, że wyręczę Was w organizacji komunijnego przyjęcia i zapewnię Waszemu dziecku i wszystkim gościom doskonałą zabawę.

W domu, w lokalu, a może w ogrodzie?

Wszystko zależy tak naprawdę od Waszej woli oraz funduszy, które chcecie przeznaczyć na organizację komunii.

Jeśli zapraszacie tylko najbliższą rodzinę, spokojnie możecie rozważyć przyjęcie w domu. W domu będziecie czuć się swobodnie, a przygotowaniem obiadu może zająć się jedna z zaproponowanych przeze mnie firm cateringowych.

Przy większej liczbie gości warto zdecydować się jednak na lokal, w którym wszyscy wygodnie usiądą przy wspólnym stole i będą mogli swobodnie ze sobą rozmawiać. Znam wiele bardzo dobrych restauracji na terenie Gdańska i innych części Trójmiasta, które dysponują salą zabaw czy chociażby klasycznym placem zabaw na zewnątrz obiektu.

Nie zapominajcie też proszę, że maj, w którym organizowane są komunie, to także idealny moment na przyjęcie na świeżym powietrzu. Możemy zorganizować je zarówno w lokalu z ogrodem, jak również w Waszym przydomowym ogródku, jeśli takim dysponujecie. W obu przypadkach, na wypadek niepogody, przygotuję plan awaryjny.

Atrakcje dla najmłodszych

Ponieważ to uroczystość, w trakcie której to Wasze dziecko jest najważniejsze, podczas przyjęcia nie może zabraknąć atrakcji przygotowanych dla niego i innych zaproszonych dzieci. W zależności od miejsca, w którym będziemy organizować komunię, jak również od Waszych funduszy, mogę przygotować wiele różnych zabaw dla najmłodszych uczestników. W przypadku zaproszenia większej liczby dzieci, zachęcam do wynajęcia animatora! Doskonałym pomysłem są ponadto:

 • dmuchany zamek
 • suchy basen
 • trampolina
 • konkursy i gry planszowe
 • spacer / wycieczka

Czym się dla Was zajmę organizując komunię?

 • zaproponuję i zamówię wybrane przez Was zaproszenia
 • zarezerwuję lokal / udekoruję Wasz dom
 • zaproponuję menu / zamówię catering
 • znajdę cukiernię i zamówię wybrany przez Was tort
 • zarezerwuję termin u fotografa / kamerzysty
 • wynajmę animatora zabaw i/lub dodatkowe atrakcje dla dzieci
 • przygotuję drobne upominki dla gości