Organizacja ślubu i wesela

Zawarcie związku małżeńskiego jest bez wątpienia jednym z najważniejszych wydarzeń w naszym życiu. Ogrom formalności, niekończąca się lista rzeczy do załatwienia oraz wiążące się z tym emocje, w tym dopadający Pary Młode stres, sprawiają często, że organizacja ślubu i wesela zamiast cieszyć, zaczyna spędzać sen z powiek.

Aby uniknąć nieprzyjemnych sytuacji i mieć przy tym pewność, że wszystko przebiegnie po Waszej myśli, rozważcie zatrudnienie konsultanta ślubnego, który zdejmie z Waszych barków wszelkie trudy logistyczne.

Cieszcie się organizacją ślubu i wesela dzięki So Fun!

Przed ołtarzem czy w Urzędzie Stanu Cywilnego będziecie przysięgać sobie miłość, jak i troskę o trwałość Waszego małżeństwa. Będzie to więc dla Waszej dwójki zapewne pierwsza i ostatnia taka ceremonia, dlatego jako konsultant ślubny służę Wam swoim doświadczeniem oraz znajomością aktualnych trendów czy usługodawców działających w branży na terenie Gdańska i innych części Trójmiasta.

Po zapoznaniu się z Waszymi oczekiwaniami odnośnie organizacji wesela lub ceremonii, przedstawię Wam moje propozycje, które możecie dowolnie modyfikować lub łączyć ze sobą. To Wasz dzień, więc ostatnie słowo zawsze należy do Was!

Ponieważ moim hobby jest pisanie wierszy, poza znalezieniem usługodawców czy opracowaniem wystroju sali i kościoła mogę przygotować dla Was także unikatowy tekst zaproszeń lub jedyne w swoim rodzaju podziękowania dla rodziców.

Wspólnie sprawimy, że będzie to najpiękniejszy dzień Waszego życia, którzy wszyscy będą ciepło wspominać.

Dla Was. Na każdym etapie organizacji ślubu i wesela

Jako konsultant ślubny organizujący wesele, czy także ceremonię poza USC, mogę towarzyszyć Wam nie tylko podczas przygotowań, lecz także w trakcie tego wydarzenia. Będąc obecna mogę czuwać nad przebiegiem całego dnia i w razie potrzeby natychmiast interweniować. Wy będziecie mogli skupić się na sobie i Waszych gościach.

Jestem ponadto dostępna dla Was o każdej porze dnia i nocy – także w święta. Gdy będziecie więc chcieli pilnie coś ze mną skonsultować, możecie śmiało dzwonić lub pisać!