Organizacja urodzin

Lubimy je obchodzić, szczególnie wyjątkowo celebrując te pierwsze, 18-ste, wiążące się z wkroczeniem w dorosłość, jak również okrągłe – 30-ste, 40-ste czy 50-te… Organizacja urodzin bywa jednak nie lada wyzwaniem, jeśli planujemy duże przyjęcie lub chcielibyśmy świętować z rodziną i przyjaciółmi w lokalu. Także młodzi rodzice mogą nie mieć wystarczająco dużo czasu i siły, by przygotować roczek, kinder bal dla kilkulatka czy przyjęcie z okazji ich własnych urodzin. Organizację takiej uroczystości warto powierzyć więc specjaliście, który za Was zaplanuje to wydarzenie, zamówi tort czy podpisze umowy z podwykonawcami.

Decydując się na współpracę z So Fun możecie liczyć na profesjonalne podejście i przede wszystkim doskonałą zabawę!

Organizacja urodzin dla dzieci

Kilkuletnie szkraby to najbardziej wymagający jubilaci, dla których wyższy o kolejny rok wiek to wyjątkowy powód do dumy. Organizując urodziny dla kilkulatka staram się więc jak najwięcej dowiedzieć się o Państwa synku lub córeczce tak, by doskonale bawili się na swoim przyjęciu i dobrze je wspominali.

Jeśli dysponują Państwo większymi funduszami na ten cel warto rozważyć restaurację z salą lub placem zabaw dla dzieci bądź też tzw. kinder park mogący zaoferować małym gościom jeszcze więcej atrakcji. Planując przyjęcie w domu, posiadaczom ogrodu mogę zaproponować wynajęcie trampoliny lub dmuchańców.

Poza kinder balami dla kilkulatków zajmuję się też planowaniem tzw. „roczka”. W tym przypadku stawiam na dekoracje i słodkości nawiązujące do charakteru przyjęcia oraz dobry catering dla dorosłych. Jeśli zaproszone zostaną także kilkuletnie dzieci, z pewnością nie zabraknie atrakcji także i dla nich.

Przygotowanie 18-stki

Jeśli z niecierpliwością czekasz na osiągnięcie pełnoletności, jesteś we właściwym miejscu! Organizacji urodzinowej imprezy nie możesz powierzyć przypadkowej osobie, dlatego zdaj się na mnie i celebruj to wydarzenie w swoim stylu. Taka impreza zdarza się przecież tylko raz w życiu – to czas na czerwony dywan, błysk reflektorów i szaloną zabawę do rana! Aby była to niezapomniana noc, na naszej liście przygotowań nie może zabraknąć:

 • sprawdzonego lokalu w Gdańsku lub innej części Trójmiasta
 • oryginalnego tortu
 • DJ-a
 • fotobudki
 • fajerwerków
 • fontanny alkoholowej
 • wielu innych atrakcji!

Organizacja urodzin dla dorosłych

Bez względu na to, czy za chwilę stuknie Ci 30-stka, czy zbliża się Twoja 50-tka, świętuj ten dzień hucznie! Pomogę Ci znaleźć fajny lokal lub dobrą firmę cateringową, wspólnie ustalimy listę alkoholi, a także polecę dobrego DJ-a czy sprawdzoną cukiernię, która upiecze idealny tort na tę okazję! Mogę zająć się również pełną organizacją urodzin tak, by wszystko zostało dopięte na ostatni guzik.

Okrągłe, jak i każde inne urodziny, to doskonała okazja, by dobrze bawić się w gronie najbliższych oraz przyjaciół!

W czym Wam pomogę zajmując się organizacją urodzin?

 • zaproponuję kilka wariantów zaproszeń i zamówię odpowiednią liczbę
 • zaproponuję sprawdzoną cukiernię i zamówię tort z wybraną przez Was dekoracją
 • udekoruję Was dom lub lokal
 • przygotuję atrakcje dla uczestników imprezy
 • zorganizuję catering, a w przypadku organizowania urodzin dorosłej osoby zamówię alkohol