Ślub w plenerze

Bez względu na to, czy urzekł Was swoją naturalnością styl rustykalny lub boho, czy stawiacie jednak na klasykę i ponadczasową elegancję, zrezygnowanie ze składania przysięgi w murach gdańskiego czy innego USC w Trójmieście to doskonały pomysł na skorzystanie z wyjątkowej aury lata, a nawet późnej wiosny lub wczesnej jesieni.

Jako konsultant ślubny organizujący Wasze wesele, jak i samą ceremonię, zadbam o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół, by decyzja o celebrowaniu tego dnia w plenerze była strzałem w dziesiątkę – nawet, jeśli pogoda spłata nam figla!

Ceremonia i przyjęcie na świeżym powietrzu z So Fun

Data ustalona na długo przed samym wydarzeniem, nie pozwala nam przewidzieć pogody. Odpowiednia organizacja ślubu i wesela sprawi jednak, że będziemy przygotowani na każdą ewentualność. Starannie dobrany i udekorowany namiot będzie podkreślał wybrany przez Was styl przyjęcia i uchroni przed deszczem lub nadmiernym słońcem, a takie dodatki jak parasole czy obuwie na zmianę będą dodatkową atrakcją, idealnie wpisującą się w naszą koncepcję.

Ze mną w roli konsultanta ślubnego nie musicie obawiać się polskiej, niekiedy kapryśnej pogody! Choć oczywiście życzę Wam słońca i optymalnej temperatury, delikatna mżawka czy chłodny wieczór nie stanie nam na przeszkodzie. Płatająca figle pogoda przyczyni się w tym wypadku tylko i wyłącznie do powstania pięknych, unikalnych zdjęć!

Nie rezygnujcie ze swoich marzeń o składaniu przysięgi czy organizacji wesela w plenerze przez niepewną pogodę. Zaufajcie doświadczeniu konsultanta ślubnego!

O co zadbam organizując ślub i wesele w plenerze?

  • zaproponuję i zarezerwuję odpowiednie miejsce
  • zadbam o przygotowanie namiotu z parkietem do tańca
  • na potrzeby ceremonii zaślubin zadbam o przygotowanie krzesełek dla gości, stołu do podpisywania dokumentów, nagłośnienia i przede wszystkim stosownego miejsca na umieszczenie godła Polski
  • zorganizuję wynajem nagrzewnic
  • zaproponuję i przygotuję akcesoria takie jak parasole, wachlarze i inne
  • zaproponuję dekoracje adekwatne do miejsca i wybranego przez Was stylu