Ślubny concierge

W hotelu jego zadaniem jest załatwianie dla gości najrozmaitszych spraw – od zamówienia taksówki po zdobycie biletów do teatru czy na inne wydarzenie. Jako ślubny concierge staję się więc Waszym asystentem od zadań specjalnych – każdego elementu organizacji wesela czy samej ceremonii, jeśli nie wiecie, jak przygotować daną rzecz samodzielnie lub najzwyczajniej w świecie nie macie na to czasu.

Będąc Waszym konsultantem ślubnym do zadań specjalnych mogę zająć się nie tylko poszczególnymi elementami organizacji ślubu i wesela, lecz także przygotowaniem wyjątkowych zaręczyn, wieczoru panieńskiego lub kawalerskiego bądź też prezentu-niespodzianki dla pary Waszych przyjaciół, którzy już wkrótce, w Waszej obecności będą przyrzekać sobie miłość i wierność.

W czym może pomóc Wam ślubny concierge?

Konsultant ślubny, któremu zlecicie konkretne zadanie związane z Waszym Wielkim Dniem, może wyręczyć Was na dowolnym etapie przygotowań – we wszystkim, co sprawia Wam problem lub umyka w natłoku spraw.

Mogę zająć się kwestią zaprojektowania, wydruku oraz wysyłki spersonalizowanych zaproszeń ślubnych, które dodatkowo mogę uatrakcyjnić wierszem – napisanym przeze mnie, specjalnie dla Was i Waszych gości. Mogę zająć się przygotowaniem różnego typu atrakcji takich jak chociażby pokaz fajerwerków czy puszczanie lampionów, które wymagają pozyskania odpowiednich pozwoleń. Mogę także skupić się na takich elementach przyjęcia jak np. podziękowania dla rodziców czy też candy bar lub pokaz barmański.

Ograniczeniem jest jedynie Wasza wyobraźnia! Ja służę swoim doświadczeniem w organizacji ślubów i wesel, znajomością aktualnych trendów oraz kontaktami w branży w Gdańsku i innych częściach Trójmiasta.

Zakres usługi „ślubny concierge”

  • omówienie oczekiwań oraz szczegółów pracy ze zleceniodawcą
  • znalezienie sprzedawców i/lub usługodawców wraz z podpisaniem umowy oraz dopracowaniem szczegółów przedsięwzięcia
  • nadzorowanie przygotowań oraz koordynacja realizacji elementu przyjęcia bądź atrakcji

Z moją pomocą niemożliwe staje się możliwe!